Životní pojištění kalkulačka | Životní pojištění, životní pojištění online - Kalkulace a srovnání hypoték online
 

Životní pojištění

Sjednejte si životní pojištění online. Při úrazu nebo závažné nemoci Vám peníze z pojištění pomohou uhradit kvalitnější léčení a další náklady.

Více
 

Životní pojištění srovnání

Online srovnání životního pojištění na našich stránkách Vám usnadní výběr. Zvolte si pojištění, ktere bude krýt rizika dle Vašich představ.

Více
 

Životní pojištění kalkulačka

Jste rozhodnuti založit životní pojištění, ale nemáte dostatečně promyšleno, kolik byste chtěli platit, popřípadě jakou výši pojistného chcete získat? Poradíme Vám.

Více

  Životní pojištění online

  Máte rodinu a stále ještě nemáte sjednané životní pojištění? Dnešní doba pro jedince představuje obrovské množství rizik a nepříjemná událost může postihnout každého z nás. Nespoléhejte se na to, že právě pro vás je úraz, onemocnění či dokonce smrt tabu. Riskujete tak finanční nezajištěnost nejen vás samotných, ale i vaší rodiny. Spočítejte si prostřednictvím kalkulačky životního pojištění, které pojištění je pro vás nejvýhodnější. Pokud byste si nevěděli s výběrem online životního pojištění rady, neváhejte nás kontaktovat. Naši zkušení odborníci vám poskytnou profesionální poradenství. Pomohou vám k důležitému a odpovědnému kroku vašeho života.

  Získejte klid a jistotu

  Správně vybrané životní pojištění vám dá jistotu a klid, že vše dobře dopadne. Pomůžeme vám vybrat z několika variant pojištění s různou šíří pojistné ochrany a možností zhodnocení finančních prostředků. Postaráme se o to, abyste v životním pojištění denního odškodného či pojištění trvalých následků úrazu dostali plnění, které máte skutečně uvedeno ve smlouvě. Úzce spolupracujeme s několika pojišťovnami, které nabízí garanci vysokého plnění ve srovnání s konkurencí (například pojišťovna Allianz zaručuje, že dostanete plnění stejné či dokonce vyšší než klienti pěti největších pojišťoven). Sjednejte si pojištění prostřednictvím našich stránek a nechte si navýšit pojistné plnění  na nejvyšší hodnotu. O vše se postaráme!

  RYCHLÁ PŮJČKA až do 50.000,- Kč ON-LINE ihned!
  Vyplňte online formulář a peníze máte do několika hodin.

  Výpočet BMI, Body Mass Index

  BMI, Body Mass Index udává pomocí jednoduchého výpočtu informaci, jak jste na tom s vaší váhou. V níže uvedené tabulce si můžete přečíst údaj o zdravotních rizicích, které odpovídají vaší vypočtené hodnotě BMI.

  Co je to BMI se blíže dozvíte například na Wikipedii.

  Výpočet

  Vaše hmotnost: kg

  Vaše výška: cm


  Hodnocení

  BMIKategorieZdravotní rizika
  méne než 18,5podváhavysoká
  18,5 - 24,9normální váhaminimální
  25 - 29,9nadváhastředně vysoká
  30 - 34,9obezita1. stupně vysoká
  35 - 39,9velká obezita2. stupně vysoká
  40 a víceklinická obezitavelmi vysoká

  Poskytované výpočty jsou informativního charakteru bez záruky na jejich správnost.